Informacinė - patyriminė išvyka

                   Ketvirtadienį, sausio 18 d. vykome į ugdymo karjerai pažintinę- edukacinę išvyką. Įmonės ,,Skalsa”direktorius Algimantas Sendrauskas mokiniams padėjo suvokti, kad ilgalaikio verslo pamatas - kokybė. Įmonės ,,Medienos namai” savininkas Vitalijus Pervovas skyrė savo brangaus laiko motyvuoti mokinius, akivaizdžiai parodydamas, kad užsidirbti galima ir Lietuvoje, o pradėti verslui tikrai nereikia milijono. O jei dar nežinote, koks yra nacionalinis Lietuvos akmuo, ar kiek briaunų turi brangakmenis- būtinai apsilankykite Mosėdžio akmenų muziejuje.

 medienos namaimuziejus

Skalsa1Skalsa2

Ugdymas karjerai. Buvę mokyklos mokiniai dalijasi sėkmės formule karjeros kelyje.

                   Atsižvelgdami į mokinių poreikius, išsakytus apklausoje „Ugdymo karjerai mokinių poreikių tyrimas“, vasario 03 dieną apdailininkų modulinės profesinio mokymo programos antro kurso mokiniams suorganizuotas susitikimas su buvusiu Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos mokiniu Linu Jankausku, dabar jau įkūrusiu savo individualią įmonę ir sėkmingai dirbančiu pagal įgytą specialybę. Mokiniai įdėmiai klausėsi Lino, kuris papasakojo apie savo karjeros kelią, darbo patirtį, apdailininko specialybės darbo galimybes. Džiaugiamės buvusio mokinio darbštumu ir noru savo patirtimi dalintis su kitais.

329uk

Ugdymas karjerai. Paklausiausios profesijos Lietuvos darbo rinkoje, įsidarbinimo galimybės Klaipėdos apskrityje.

lmnfclogo   LSISM logo ESifplogo

          Vasario 1 dieną mokykloje turėjome viešnią iš Klaipėdos regioninio karjeros centro. Labai norime Jums, Elena Fartuškevičiene, padėkoti už profesinį konsultavimą, už paskaitą „Paklausiausios profesijos Lietuvos darbo rinkoje, įsidarbinimo galimybės Klaipėdos apskrityje". Dar kartą įsitikinome, kad apdailininko specialybė yra labai paklausi! Supratome, kad darbdaviams svarbu ne tik mūsų profesiniai įgūdžiai, bet ir gebėjimas spręsti iškilusias problemas, emocinis intelektas, iniciatyvumas ir kiti ateities darbuotojo bruožai.
Projekto vykdytojas - Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Projekto pavadinimas - „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“.    

328dr

 Ugdymas karjerai. Apsilankymas įmonėse „Mittet" ir Deltrian".

Sausio 26 dieną mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę pamatyti, kaip darbas vyksta pramonės srityje. Esame labai dėkingi UAB “Mittet” direktorei už priėmimą ir darbų vadovui už išsamų ir įdomų darbo technologijų ir įrengimų pristatymą. Mokiniai sužinojo, kad čia gaminamas dirbtinis kailis dažymo voleliams, avalynei, čiužiniams ir daug kitos produkcijos klientams tiek Lietuvoje, tiek įvairiose užsienio šalyse. Ar žinojote, kad čia ruošiamas audinys parduotuvių tinklo „Maxima“ darbuotojų rūbams? Per dieną vienu mechanizuotu įrenginiu paruošiama 180 metrų medžiagos, t.y. 90-čiai darbuotojų liemenių. UAB ” Mittet” yra vienintelė kompanija Baltijos šalyse galinti dygsniuoti medžiagas rūbams ne tik siūlais, bet ir ultragarsu. Negalėjome patikėti, kad tiek daug galingų mechanizmų po vienu stogu. Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti.

 Mittet

Įprastą darbo dieną mokiniai pamatė apsilankę filtrų gamybos įmonėje „Deltrian“. Šios įmonės vadovas, Vaidotas Grikšas, pristatė kaip gaminami oro filtrai ventiliacijos ir rekuperacijos sistemoms. Sužinojome, kad čia gaminami filtrai ne tik mašinoms, bet ir patalpoms. Yra net gi tokių filtrų, kurie sulaiko covid-19 viruso daleles. Įmonės direktorius skatino mokinius siekti savo karjeros kelio sėkmės, nepasiduoti sunkumams ir nebijoti išbandyti savęs įvairiose srityse. Esame labai dėkingi už šiltą priėmimą.

deltrian

 

Įgyk praktinių įgūdžių ir kurk savo ateitį

   2020-2021 metais mokykloje vykdomas projektas „Įgyk praktinių įgūdžių ir kurk savo ateitį“, finansuojamas iš ES struktūrinių fondų lėšų, kurio tikslas – pagerinti socialinę atskirtį patiriančio jaunimo socialinius įgūdžius, siekiant pagerinti jų integraciją į visuomenę ir darbo rinką. Projekto metu įgytos žinios suteiks galimybę Skuodo jaunimui ugdyti savo bendruosius gebėjimus, formuoti darbinius įgūdžius, skatinant dalyvauti praktinių darbo įgūdžių įgijimo veiklose, sudaromos galimybės integruotis į miesto bendruomenių veiklą, pagerinant jų įsiliejimą į darbo rinką

101814722 655425121674887 4737375221277786112 n  

 


                   

 

 

 

 

 

Darbo pasiūlymai

LOGO